LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Монитор тастатура ѕид носач in Taiwan која има висок квалитет и разни бои. Со цел да се обезбеди нивната подолг живот и квалитет ние производство на овие производи, со користење врвот одделение суровина, како на меѓународните стандарди за квалитет. Ние нудиме овие производи во водечка индустрија на цени што ги прави исклучително популарен меѓу нашите клиенти. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.

Монитор тастатура ѕид носач

Овој процесорски и монитор ѕиден носач е сè-во-една инсталација која е опремена со прилагодлив држач за рака на мониторот. Брзо-ослободување VESA овозможува лесна инсталација. Овозможува прилагодување без напор за удобност при гледањето. Компатибилност на екранот:VESA 50/75/100 мм Го монтира вашиот екран на ѕид и мониторот може да се поплочи,се врти и ротира. Бои:црна Монтирањето на вашиот монитор на сите и мониторот може да се навалува,се врти и ротира. Монтирањето ќе држи монитори со тежина до 15 кг(33 фунти). Капацитет на тежина на држачот на процесорот:10 кг(22 фунти). Ставката бр.:5F010001-B01 Ќе одговара на процесор кој е L280mm x W 100.4 x H 303.4 мм. Ставката бр.:5F010002-B01 Ќе одговара на процесор кој е L350mm x W 208.4 x H 416.8 мм.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Монитор тастатура ѕид носач, треба да знаете за највисок квалитет на Монитор тастатура ѕид носач производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5F010001-B01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овој процесорски и монитор ѕиден носач е сè-во-една инсталација која е опремена со прилагодлив држач за рака на мониторот. Брзо-ослободување VESA овозможува лесна инсталација. Овозможува прилагодување без напор за удобност при гледањето. Компатибилност на екранот:VESA 50/75/100 мм Го монтира вашиот екран на ѕид и мониторот може да се поплочи,се врти и ротира. Бои:црна Монтирањето на вашиот монитор на сите и мониторот може да се навалува,се врти и ротира. Монтирањето ќе држи монитори со тежина до 15 кг(33 фунти). Капацитет на тежина на држачот на процесорот:10 кг(22 фунти). Ставката бр.:5F010001-B01 Ќе одговара на процесор кој е L280mm x W 100.4 x H 303.4 мм. Ставката бр.:5F010002-B01 Ќе одговара на процесор кој е L350mm x W 208.4 x H 416.8 мм.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Монитор тастатура ѕид носач, треба да знаете за највисок квалитет на Монитор тастатура ѕид носач производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5F010002-B01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овој држач за конзола е идеален за комбинирање со кој било ѕид-,таванот-или држач за биро достапен со помош на шаблонот VESA дупка 50/75/100 мм. Фиока за тастатура(Монтирање на VESA 50/75/Шема од 100 мм на монитор,Сите-Во-Еден компјутер). Ултра-тенок ѕиден носач.(Многу тенок држач за поврзување на Фиоката со ѕидот). Плоча за зацврстување на послужавник(го намалува отскокнувањето при монтирање на рака). Монтажата е уредена и лево-и право-раце корисници.Секоја тастатура и глушец може да се користат со оваа заграда. Додаток за држач за фиока за тастатура VESA што се монтира директно на мониторите и држачите,виси под екранот на компјутерот.Совршена комбинација со ѕидни носачи за да се создаде стоечка работна станица. Заштедува пари и простор како алтернатива на преносните стоечки маси. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Инсталирајте во два едноставни чекори:Инсталирајте го ѕидниот носач на мониторот до ѕид.Поврзете ја фиоката за тастатура со ѕидниот носач.Обезбеден е неопходен хардвер за монтирање. ВИСИНА СО ПРИЛАГОДУВАЊЕ&даш;Фиоката за тастатура може да се спушти или подигне за да се прилагоди на различни корисници.Идеален за заеднички работни станици во медицинските канцеларии,производствени капацитети,итн.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Монитор тастатура ѕид носач, треба да знаете за највисок квалитет на Монитор тастатура ѕид носач производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5F010003-B01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овој држач за конзола е идеален за комбинирање со кој било ѕид-,таванот-или држач за биро достапен со помош на шаблонот VESA дупка 50/75/100 мм. Фиока за тастатура(Монтирање на VESA 50/75/Шема од 100 мм на монитор,Сите-Во-Еден компјутер). Ултра-тенок ѕиден носач.(Многу тенок држач за поврзување на Фиоката со ѕидот). Плоча за зацврстување на послужавник(го намалува отскокнувањето при монтирање на рака). Монтажата е уредена и лево-и право-раце корисници.Секоја тастатура и глушец може да се користат со оваа заграда. Додаток за држач за фиока за тастатура VESA што се монтира директно на мониторите и држачите,виси под екранот на компјутерот.Совршена комбинација со ѕидни носачи за да се создаде стоечка работна станица. Заштедува пари и простор како алтернатива на преносните стоечки маси. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Инсталирајте во два едноставни чекори:Инсталирајте го ѕидниот носач на мониторот до ѕид.Поврзете ја фиоката за тастатура со ѕидниот носач.Обезбеден е неопходен хардвер за монтирање. ВИСИНА СО ПРИЛАГОДУВАЊЕ&даш;Фиоката за тастатура може да се спушти или подигне за да се прилагоди на различни корисници.Идеален за заеднички работни станици во медицинските канцеларии,производствени капацитети,итн.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Монитор тастатура ѕид носач, треба да знаете за највисок квалитет на Монитор тастатура ѕид носач производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5F010004-B01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Со напредна наука и технологија, нашата компанија развива и произведува различни видови на

Монитор тастатура ѕид носач

. Ние ќе продолжиме да иновираат на нашата технологија, менаџмент, услуги и бизнис да ги исполнат идните предизвици и да се исполнат нашите одговорности.