Монтирање на ѕид за компјутерски монитор со фиока

LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD. е посветен на создавање на најдобрите производи за клиентите во целиот свет. Ние производство, снабдување и извоз Монтирање на ѕид за компјутерски монитор со фиока Ние работиме тесно со нашите клиенти во широк спектар на индустрии и за различни апликации потреби. По многу години напори, компанијата добро развиени и направен голем напредок; Во меѓувреме, се соочува со конкуренција на пазарот, ние секогаш се држи до раководството упатство на човековите ориентирана, научни управување и одличен квалитет.
Поради голем избор на

Монтирање на ѕид за компјутерски монитор со фиока

нека нашите производи да одат во светот. Ние може да ви обезбеди разумна цена и совршена по продажбата на услугата. Добредојде на нови и стари клиенти да ја посетите нашата компанија.
  • Монтирање на ѕид за компјутерски монитор со фиока - 5F010003-B01
Монтирање на ѕид за компјутерски монитор со фиока - 5F010003-B01 Монтирање на ѕид за компјутерски монитор со фиока - 5F010003-B01
Монтирање на ѕид за компјутерски монитор со фиока
модел - 5F010003-B01
  1. Овој држач за конзола е идеален за комбинирање со кој било ѕид-,таванот-или држач за биро достапен со помош на шаблонот VESA дупка 50/75/100 мм.
  2. Фиока за тастатура(Монтирање на VESA 50/75/Шема од 100 мм на монитор,Сите-Во-Еден компјутер).
  3. Ултра-тенок ѕиден носач.(Многу тенок држач за поврзување на Фиоката со ѕидот).
  4. Плоча за зацврстување на послужавник(го намалува отскокнувањето при монтирање на рака).
  5. Монтажата е уредена и лево-и право-раце корисници.Секоја тастатура и глушец може да се користат со оваа заграда.
  6. Додаток за држач за фиока за тастатура VESA што се монтира директно на мониторите и држачите,виси под екранот на компјутерот.Совршена комбинација со ѕидни носачи за да се создаде стоечка работна станица.
  7. Заштедува пари и простор како алтернатива на преносните стоечки маси.
  8. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Инсталирајте во два едноставни чекори:Инсталирајте го ѕидниот носач на мониторот до ѕид.Поврзете ја фиоката за тастатура со ѕидниот носач.Обезбеден е неопходен хардвер за монтирање.
  9. ВИСИНА СО ПРИЛАГОДУВАЊЕ&даш;Фиоката за тастатура може да се спушти или подигне за да се прилагоди на различни корисници.Идеален за заеднички работни станици во медицинските канцеларии,производствени капацитети,итн.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
5F010003-B01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Овој процесорски и монитор ѕиден носач е сè-во-една инсталација која е опремена со прилагодлив држач за рака на мониторот. Брзо-ослободување VESA овозможува лесна инсталација. Овозможува прилагодување без напор за удобност при гледањето. Компатибилност на екранот:VESA 50/75/100 мм Го монтира вашиот екран на ѕид и мониторот може да се поплочи,се врти и ротира. Бои:црна Монтирањето на вашиот монитор на сите и мониторот може да се навалува,се врти и ротира. Монтирањето ќе држи монитори со тежина до 15 кг(33 фунти). Капацитет на тежина на држачот на процесорот:10 кг(22 фунти). Ставката бр.:5F010001-B01 Ќе одговара на процесор кој е L280mm x W 100.4 x H 303.4 мм. Ставката бр.:5F010002-B01 Ќе одговара на процесор кој е L350mm x W 208.4 x H 416.8 мм.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Монтирање на ѕид за компјутерски монитор со фиока, треба да знаете за највисок квалитет на Монтирање на ѕид за компјутерски монитор со фиока производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5F010001-B01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овој процесорски и монитор ѕиден носач е сè-во-една инсталација која е опремена со прилагодлив држач за рака на мониторот. Брзо-ослободување VESA овозможува лесна инсталација. Овозможува прилагодување без напор за удобност при гледањето. Компатибилност на екранот:VESA 50/75/100 мм Го монтира вашиот екран на ѕид и мониторот може да се поплочи,се врти и ротира. Бои:црна Монтирањето на вашиот монитор на сите и мониторот може да се навалува,се врти и ротира. Монтирањето ќе држи монитори со тежина до 15 кг(33 фунти). Капацитет на тежина на држачот на процесорот:10 кг(22 фунти). Ставката бр.:5F010001-B01 Ќе одговара на процесор кој е L280mm x W 100.4 x H 303.4 мм. Ставката бр.:5F010002-B01 Ќе одговара на процесор кој е L350mm x W 208.4 x H 416.8 мм.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Монтирање на ѕид за компјутерски монитор со фиока, треба да знаете за највисок квалитет на Монтирање на ѕид за компјутерски монитор со фиока производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5F010002-B01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овој држач за конзола е идеален за комбинирање со кој било ѕид-,таванот-или држач за биро достапен со помош на шаблонот VESA дупка 50/75/100 мм. Фиока за тастатура(Монтирање на VESA 50/75/Шема од 100 мм на монитор,Сите-Во-Еден компјутер). Ултра-тенок ѕиден носач.(Многу тенок држач за поврзување на Фиоката со ѕидот). Плоча за зацврстување на послужавник(го намалува отскокнувањето при монтирање на рака). Монтажата е уредена и лево-и право-раце корисници.Секоја тастатура и глушец може да се користат со оваа заграда. Додаток за држач за фиока за тастатура VESA што се монтира директно на мониторите и држачите,виси под екранот на компјутерот.Совршена комбинација со ѕидни носачи за да се создаде стоечка работна станица. Заштедува пари и простор како алтернатива на преносните стоечки маси. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Инсталирајте во два едноставни чекори:Инсталирајте го ѕидниот носач на мониторот до ѕид.Поврзете ја фиоката за тастатура со ѕидниот носач.Обезбеден е неопходен хардвер за монтирање. ВИСИНА СО ПРИЛАГОДУВАЊЕ&даш;Фиоката за тастатура може да се спушти или подигне за да се прилагоди на различни корисници.Идеален за заеднички работни станици во медицинските канцеларии,производствени капацитети,итн.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Монтирање на ѕид за компјутерски монитор со фиока, треба да знаете за највисок квалитет на Монтирање на ѕид за компјутерски монитор со фиока производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5F010004-B01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings