Ние произведуваме, снабдување и извоз на прилично широк спектар на Индустриска компјутерска количка со фабрика во Taiwan Овие производи се исто така прилагодени според специфичните барања на нашите Myriads на клиенти и клиенти на светот. Ние ги користиме најсоодветните материјали, производствени процеси, во изработка на овие сигурни, естетски производи.

Индустриска компјутерска количка

Универзална ТВ количка на тркала:мобилна ТВ количка одговара 32”-70”Телевизорите држат до 200 lbs VESA шема 200x100mm-600x400mm како Samsung Sony LG Sharp ознаки Toshiba TCL и повеќе. Заштеда на простор:Тркалачкиот држач за ТВ го ослободува просторот на подот и го зголемува просторот за живеење,плус шупливите вертикални цевки ви овозможуваат да ги поминете сите жици за да одржувате сè организирано и уредно Движете се каде било:Функциите со мазни тркала што се заклучуваат се безбедни за лесно маневрирање за да можете да го движите вашиот телевизор по желба.Совршено за вашата домашна канцеларија, школа за аеродромски трговски центри, конференциски сали, саеми за хотели и многу повеќе Прилагодување на висината:Плочата и фиоката за монтирање на ѕид може да се прилагодат за да можете лесно да ја изберете висината што ја претпочитате за да го приспособите вашето доживување при гледањето.Плус, полицата може да се состави за да го држи вашиот лаптоп DVD-плеер за гејмерски уреди итн. Лесно се склопува:Потребна е тркалачка количка за ТВ’да дупчите дупки на ѕидот и да го зачувате надоместокот за монтирање.Доаѓа со пристојна инструкција и целиот потребен хардвер и еден-дизајн на база на парче за брза и лесна инсталација.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Индустриска компјутерска количка, треба да знаете за највисок квалитет на Индустриска компјутерска количка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J010010-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Држи два ТВ екрани од 32”до 65”секој,со тежина помала од 330 фунти. (вкупно). Цврста челична конструкција со црн финиш обложен со прав за издржлив и траен приказ. Интегрираната полица за фотоапарат е прилагодлива во висина и идеална за виртуелни состаноци. Заштитник од пренапони со шест порти вклучен за приклучување електронски уреди. Четири-3”тркалца за лесно маневрирање. Полица прилагодлива во висина за држење на опрема за презентација. Универзална VESA држач со шема за монтирање од 200mm x 100mm до 800mm x 600mm.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Индустриска компјутерска количка, треба да знаете за највисок квалитет на Индустриска компјутерска количка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J020025-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
КОЛИЧКА МОБИЛНА КОМПЈУТЕРСКА:Лесно превртете ја целата ваша работна станица од соба во соба со ова биро за мобилен компјутер.Мазните тркалачки тркала се заклучуваат на своето место,одржување на вашата работна станица на место кога е потребно. ПОСТОЈНА КОМПЈУТЕРСКА РАБОТНА СТРАНИЦА:Станете и движете се во текот на денот за поздрав начин на работа.Оваа мобилна стоечка маса е дизајнирана имајќи го предвид вашето здравје.Одлично за канцеларии,медицински,болници,во-дома,училници и многу повеќе! Троен монитор КОЛИЧКА НА ТРКАЛА:Зголемете ја продуктивноста со држачите со двоен монитор со целосно движење што се навалуваат,вртливата,ротирајте и приспособете хоризонтално за приспособено поставување.Одговара на монитори од 13 до 27 инчи со VESA50x50mm,75x75mm или VESA 100x100mm. КОМПЈУТЕРСКА РАБОТНА СТРАНИЦА СО ВИСИНА СО ПРИЛАГУВАЊЕ:Оваа работна станица за компјутер во тркалање има двојни држачи кои се прилагодуваат од 950 до 1850 mm од подот.Приложената конзерва за монтирање на процесорот за да одговара на компјутерските столбови со максимална тежина до 20 килограми.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Индустриска компјутерска количка, треба да знаете за највисок квалитет на Индустриска компјутерска количка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J030001-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ИЗДРЖЛИВОСТ:Со својата цврста метална рамка,оваа работна станица гарантира дека мониторите остануваат безбедно на своето место.Лесната рачка за држење ви овозможува да ја прилагодите висината на мониторот за да ги одржувате екраните на ниво на очите. ПОДДРЖУВА КВАД МОНИТОРИ:Што’е подобар од еден монитор?Два монитори!Нашата работна станица поддржува два екрана одеднаш,од 13”до 27”,и до 17.6 фунти.секој-за да можете да бидете двојно попродуктивни. СЕ ДВИЖИ СО ВАС:Со лесно-тркалачки тркала,оваа работна станица е дизајнирана да се движи со вас.Изграден-во бравите на секое тркало и овозможуваат на работната станица непречено да преминува од мобилна во неподвижна! КАРАКТЕРИСТИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ:Искусете ја артикулацијата на целото движење со прилагодливите висински држачи за монитори компатибилни со VESA, кои ротираат 360̊ ,навалување 90̊ ,и лизнете оддалеченост од речиси 3 метри за совршено вклопување на екранот. Инспирирани решенија за мебел за работното место,Дома и пошироко Од полна,мулти-дел канцелариски апартмани само за еден од оние мали организатори што помагаат да го задржите нередот на вашата работна површина под контрола. Значи без разлика дали вие’повторно барате активни седишта за училницата во училиштето,сосема ново биро за вашата канцеларија на работа или елегантна нова корпа за отпадоци за влезот на вашиот мал бизнис,дозволете Производите за компјутерска количка да ви помогнат да го откриете вашето идеално решение.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Индустриска компјутерска количка, треба да знаете за највисок квалитет на Индустриска компјутерска количка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J040001-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
На

Индустриска компјутерска количка

извезени од нас се прецизно дизајниран од страна на нашиот тим од квалификувани лица и се достапни рамнодушен големини и форми. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!