LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD. е професионална производител и снабдувач на Тркалачка количка за лаптоп. Нашите производи и услуги се извезуваат до сите делови на светот пазари. На компанијата плаќа многу внимание на воведување и обука на талентирани вработени. Нашите R & D тим е способен за вршење на вашите посебни барања производ.

Тркалачка количка за лаптоп

Овој пренослив,мобилно седење-штандот може да го замени вашето традиционално биро или помала количка за лаптоп. Прилагодувањето на висината ви овозможува да ја користите оваа разновидна мобилна количка како стоечко биро во канцеларијата,училница,или која било друга работна средина. Оваа количка за лаптоп е одличен избор за простор-заштеда на поставување или кога ѕид,таванот,или поставување на биро не е опција.Оваа количка ја проширува вашата инвестиција со споделување работен простор низ повеќе соби како што се болниците.Добијте оптимално позиционирање и за седечките и за стоечките корисници,во секој твој дел Уживајте во мазна-мобилност на лизгање со четири тркала што се вртат(4 брави).Едноставно зашрафете ги тркалата за пренослив работен простор кој останува поставен кога ви треба. Ултра-стабилна и пренослива:Четворицата-дизајнот на нозете на масата и дава доволна стабилност.Вие не’воопшто не треба да се грижите за лизгање или нерамномерност.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тркалачка количка за лаптоп, треба да знаете за највисок квалитет на Тркалачка количка за лаптоп производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J000001-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Држач за проектор за лаптоп,Прилагодлива монтажа-Опрема за диџеи,Презентации. држачот ужива стабилен железен држач со прилагодлива висина и максимално оптоварување од 22 lbs и стабилно држете го проекторот или лаптопот,погоден за многу прилики. Стандард за лаптоп компјутер за вашата следна презентација,нашиот држач за држач за фиока е соодветен за вас. Универзална компатибилност:60x40cm во голема фиока одговара на повеќето таблет компјутери на пазарот.Доаѓа со мала фиока за глувчето пониска од големата фиока,попогодно е да го лизгате глувчето кога правите презентација или на состанок. Мулти-функција:Погоден за многу прилики може да се користи за различни задачи како на пример за проектор,снимање,читање,и говори,совршен за канцеларија,домашни кина,училница,сцена или студио,внатрешна или надворешна употреба.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тркалачка количка за лаптоп, треба да знаете за највисок квалитет на Тркалачка количка за лаптоп производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J000002-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Оваа ергономска компјутерска маса за седење која ви овозможува брзо и без напор да ја подигате и спуштате работната површина за да седите здраво-висини на стоење,за да можете да работите поудобно. 95-Опсегот на прилагодување на висината од 125 см може слободно да се прилагоди според вашата висина до удобна положба за да постигнете поздрав и поефикасен начин на работа. Максимално статичко оптоварување 20 кг,максимално оптоварување на движење 10 кг,доволно за секојдневна употреба. Десктоп со еколошки медијапан покриен со ПВЦ филм,анти-гребнатинки и водоотпорни,заоблени агли за безбедност и заоблен раб за тенок профил. Големина на работната површина 60*40 см,доволно за речиси секоја големина на монитор,лаптоп,исто така со отвор за таблет и чаша,направете го вашиот десктоп многу поуреден.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тркалачка количка за лаптоп, треба да знаете за највисок квалитет на Тркалачка количка за лаптоп производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J000004-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ова е држач за проектор кој ви дава едноставен и лесен начин да ја соберете целата ваша опрема за презентација на едно место. Исто така, обезбедува удобна подвижност на проекторот.Заштедете се од маката да го монтирате проекторот на ѕид или таван. Само донесете го проекторот со автомобилот каде и да сакате да ја направите презентацијата.Многу лесно се прилагодува проекторот додека стои покрај количката. Изработен е од силен челик кој гарантира дека ќе ви служи многу долго. Количките гарантираат дека имате простор за вашиот лаптоп и уште еден за вашиот проектор.Ова гарантира дека не’Не се трудите да се префрлите од лаптопот на вашиот проектор додека го презентирате.Има цврста и стабилна основа која спречува секаков вид навалување или движење на уредите. Прилагодлива висина од 125 до 190 см. Капацитет на тежина од 15 кг. Проекторот и тетратката на сликата со доживотна ограничена гаранција не се вклучени.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тркалачка количка за лаптоп, треба да знаете за највисок квалитет на Тркалачка количка за лаптоп производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J000005-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Нашата сила лежи во нашето верување дека технологијата треба да им служи на луѓето, а не обратно. Возиме технологија и да се поттикнат тоа во текот на најсовремена да ги исполни вашите

Тркалачка количка за лаптоп

за да додадете квалитетот на вашиот живот.