Врз основа совршеност технички и професионални произведуваат тим, ние сме во состојба да се производител, на снабдувачот и извозникот висок квалитет Скенер за температура на штандот и одличен по продажбата на услугата за задоволување на различни корисници. Нашата услуга цел е "клиент-ориентирана, брзо, високо-квалитетни услуги на клиентите". Треба секој производ да биде од интерес за вас, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Ќе ни биде задоволство да понуди по приемот на вашата детална барања.

Скенер за температура на штандот

Универзален држач за дезинфекција на раце:Погоден е за многу видови рачни диспензери. Цврсто&Пренослив:Направено со челик обложен со прав,тоа’не е ниту тежок ниту лесен,ставете го таму безбедно и лесно се отстранува до местото каде што ви треба Прилагодлива висина:Самостоен телескопски држач за подигнување со прилагодлива висина од 30 до 65 инчи.Можете да ја прилагодите висината што ви треба. Лесно се склопува:Овој рачен држач за диспензерот е многу лесен за склопување без алат. Погоден за јавни места:Пренослив држач за тешки товари погоден за области со голем сообраќај,како што се лоби,ресторани,училишта,универзитети,медицински канцеларии,болници,аеродром,супермаркет е од суштинско значење за бизнис ре-отворени. Засилена основа:Прилагодлив независен телескопски држач за подигнување на дозерот за дезинфекција на раце без допир,'рѓа-доказ,анти-корозија,и издржливи.Тежината-тип диск база е стабилна и лесна за движење.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Скенер за температура на штандот, треба да знаете за највисок квалитет на Скенер за температура на штандот производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
5G000008-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Тркалачката количка за ТВ одговара на најпопуларните телевизори на пазарот од 32 до 65 инчи(Стандардите VESA одговараат на 200x100mm до 600x400 mm.) Доаѓа со прилагодлив(од 25.5 до 70 инчи)аудио-видео полица(држете опрема како монитор за игри,таблети,кабелска кутија,лаптопи итн)и видео фиока за интерактивни видео конференции,идеален избор за канцеларии,домови,училишта,трговски центри и многу повеќе. Димензија на полицата:Длабочина 350 mm Ширина 600 mm Секој 3-Инчните тркала што се заклучуваат обезбедуваат непречена подвижност и на дрвените подови и на тепихот.Ова осигурува дека држачот останува стабилен штом телевизорот е онаму каде што сакате. Држете го телевизорот тежок до 220 фунти(100 кг),Максимална ширина на основата 33.5” (850 мм),Максимална длабочина на основата 228.9” (736 мм) Генијални производи и неговата конструкција на пакети за да заштедите многу простор и трошоци за испорака. Флексибилно гледање-Можете да го ротирате екранот за гледање во режими на портрет или пејзаж. Оваа количка располага со два екрани со грб назад кои може да се користат за далечинско следење. AV полицата и фиоката за видео се опционални.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Скенер за температура на штандот, треба да знаете за највисок квалитет на Скенер за температура на штандот производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
5J0200033-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ние, главно, се на

Скенер за температура на штандот

ODM и OEM цел, она што го гледате на интернет се само мали делови од нашите производи. Да имаат подобра резолуција и да добијат брз одговор, ве молиме контактирајте со вашиот спецификации веднаш. Ние ќе се потрудиме да ви ги задоволи.