Рака за монитор за монтирање на ѕид со фиока за та

LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD. е вклучен во производителот, снабдувачот и извозник на квалитет спектар на Рака за монитор за монтирање на ѕид со фиока за та фабрика во Taiwan, Кои се дизајнирани со помош на висок степен на суровина што е снабден од нашите ценети продавач база, кои имаат искуство на пазарот. Овие се извезуваат на ниски цени и се во par со меѓународните стандарди за квалитет. Имаме поради нашиот фокус на квалитетот на производите, прилагодување, процес и нивоа на услуги, како и нашите високо квалификувани услуга. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контактирајте не.
Клиенти и дистрибутери од целиот свет се добредојдени да преговара со нас за

Рака за монитор за монтирање на ѕид со фиока за та

. Ајде да се приклучат на рацете и се стремиме кон просперитет.
 • Рака за монитор за монтирање на ѕид со фиока за та - 5F010001-B01
Рака за монитор за монтирање на ѕид со фиока за та - 5F010001-B01 Рака за монитор за монтирање на ѕид со фиока за та - 5F010001-B01
Рака за монитор за монтирање на ѕид со фиока за та
модел - 5F010001-B01
 1. Овој процесорски и монитор ѕиден носач е сè-во-една инсталација која е опремена со прилагодлив држач за рака на мониторот.
 2. Брзо-ослободување VESA овозможува лесна инсталација.
 3. Овозможува прилагодување без напор за удобност при гледањето.
 4. Компатибилност на екранот:VESA 50/75/100 мм
 5. Го монтира вашиот екран на ѕид и мониторот може да се поплочи,се врти и ротира.
 6. Бои:црна
 7. Монтирањето на вашиот монитор на сите и мониторот може да се навалува,се врти и ротира.
 8. Монтирањето ќе држи монитори со тежина до 15 кг(33 фунти).
 9. Капацитет на тежина на држачот на процесорот:10 кг(22 фунти).
 10. Ставката бр.:5F010001-B01 Ќе одговара на процесор кој е L280mm x W 100.4 x H 303.4 мм.
 11. Ставката бр.:5F010002-B01 Ќе одговара на процесор кој е L350mm x W 208.4 x H 416.8 мм.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
5F010001-B01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Овој процесорски и монитор ѕиден носач е сè-во-една инсталација која е опремена со прилагодлив држач за рака на мониторот. Брзо-ослободување VESA овозможува лесна инсталација. Овозможува прилагодување без напор за удобност при гледањето. Компатибилност на екранот:VESA 50/75/100 мм Го монтира вашиот екран на ѕид и мониторот може да се поплочи,се врти и ротира. Бои:црна Монтирањето на вашиот монитор на сите и мониторот може да се навалува,се врти и ротира. Монтирањето ќе држи монитори со тежина до 15 кг(33 фунти). Капацитет на тежина на држачот на процесорот:10 кг(22 фунти). Ставката бр.:5F010001-B01 Ќе одговара на процесор кој е L280mm x W 100.4 x H 303.4 мм. Ставката бр.:5F010002-B01 Ќе одговара на процесор кој е L350mm x W 208.4 x H 416.8 мм.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Рака за монитор за монтирање на ѕид со фиока за та, треба да знаете за највисок квалитет на Рака за монитор за монтирање на ѕид со фиока за та производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
5F010002-B01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овој држач за конзола е идеален за комбинирање со кој било ѕид-,таванот-или држач за биро достапен со помош на шаблонот VESA дупка 50/75/100 мм. Фиока за тастатура(Монтирање на VESA 50/75/Шема од 100 мм на монитор,Сите-Во-Еден компјутер). Ултра-тенок ѕиден носач.(Многу тенок држач за поврзување на Фиоката со ѕидот). Плоча за зацврстување на послужавник(го намалува отскокнувањето при монтирање на рака). Монтажата е уредена и лево-и право-раце корисници.Секоја тастатура и глушец може да се користат со оваа заграда. Додаток за држач за фиока за тастатура VESA што се монтира директно на мониторите и држачите,виси под екранот на компјутерот.Совршена комбинација со ѕидни носачи за да се создаде стоечка работна станица. Заштедува пари и простор како алтернатива на преносните стоечки маси. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Инсталирајте во два едноставни чекори:Инсталирајте го ѕидниот носач на мониторот до ѕид.Поврзете ја фиоката за тастатура со ѕидниот носач.Обезбеден е неопходен хардвер за монтирање. ВИСИНА СО ПРИЛАГОДУВАЊЕ&даш;Фиоката за тастатура може да се спушти или подигне за да се прилагоди на различни корисници.Идеален за заеднички работни станици во медицинските канцеларии,производствени капацитети,итн.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Рака за монитор за монтирање на ѕид со фиока за та, треба да знаете за највисок квалитет на Рака за монитор за монтирање на ѕид со фиока за та производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
5F010003-B01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овој држач за конзола е идеален за комбинирање со кој било ѕид-,таванот-или држач за биро достапен со помош на шаблонот VESA дупка 50/75/100 мм. Фиока за тастатура(Монтирање на VESA 50/75/Шема од 100 мм на монитор,Сите-Во-Еден компјутер). Ултра-тенок ѕиден носач.(Многу тенок држач за поврзување на Фиоката со ѕидот). Плоча за зацврстување на послужавник(го намалува отскокнувањето при монтирање на рака). Монтажата е уредена и лево-и право-раце корисници.Секоја тастатура и глушец може да се користат со оваа заграда. Додаток за држач за фиока за тастатура VESA што се монтира директно на мониторите и држачите,виси под екранот на компјутерот.Совршена комбинација со ѕидни носачи за да се создаде стоечка работна станица. Заштедува пари и простор како алтернатива на преносните стоечки маси. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Инсталирајте во два едноставни чекори:Инсталирајте го ѕидниот носач на мониторот до ѕид.Поврзете ја фиоката за тастатура со ѕидниот носач.Обезбеден е неопходен хардвер за монтирање. ВИСИНА СО ПРИЛАГОДУВАЊЕ&даш;Фиоката за тастатура може да се спушти или подигне за да се прилагоди на различни корисници.Идеален за заеднички работни станици во медицинските канцеларии,производствени капацитети,итн.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Рака за монитор за монтирање на ѕид со фиока за та, треба да знаете за највисок квалитет на Рака за монитор за монтирање на ѕид со фиока за та производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
5F010004-B01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings