Температурен скенер

LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD. се добро воспоставени како еден од истакнати m производителот, снабдувачот и извозник на енормно фабрикувани колекција на Температурен скенер. Со изобилство на искуство, поддржани од тим од високо квалификувани инженери, стручен кадар и техничари, компанијата со себе носи гаранција за квалитетот, сигурноста и трајна заложба, преку континуирана по продажбата на услугата.
На

Температурен скенер

извезени од нас се прецизно дизајниран од страна на нашиот тим од квалификувани лица и се достапни рамнодушен големини и форми. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Температурен скенер - 5J0200033-B00
Температурен скенер - 5J0200033-B00 Температурен скенер - 5J0200033-B00
Температурен скенер
модел - 5J0200033-B00
  1. Тркалачката количка за ТВ одговара на најпопуларните телевизори на пазарот од 32 до 65 инчи(Стандардите VESA одговараат на 200x100mm до 600x400 mm.)
  2. Доаѓа со прилагодлив(од 25.5 до 70 инчи)аудио-видео полица(држете опрема како монитор за игри,таблети,кабелска кутија,лаптопи итн)и видео фиока за интерактивни видео конференции,идеален избор за канцеларии,домови,училишта,трговски центри и многу повеќе.
  3. Димензија на полицата:Длабочина 350 mm Ширина 600 mm
  4. Секој 3-Инчните тркала што се заклучуваат обезбедуваат непречена подвижност и на дрвените подови и на тепихот.Ова осигурува дека држачот останува стабилен штом телевизорот е онаму каде што сакате.
  5. Држете го телевизорот тежок до 220 фунти(100 кг),Максимална ширина на основата 33.5” (850 мм),Максимална длабочина на основата 228.9” (736 мм)
  6. Генијални производи и неговата конструкција на пакети за да заштедите многу простор и трошоци за испорака.
  7. Флексибилно гледање-Можете да го ротирате екранот за гледање во режими на портрет или пејзаж.
  8. Оваа количка располага со два екрани со грб назад кои може да се користат за далечинско следење.
  9. AV полицата и фиоката за видео се опционални.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
5J0200033-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Универзален држач за дезинфекција на раце:Погоден е за многу видови рачни диспензери. Цврсто&Пренослив:Направено со челик обложен со прав,тоа’не е ниту тежок ниту лесен,ставете го таму безбедно и лесно се отстранува до местото каде што ви треба Прилагодлива висина:Самостоен телескопски држач за подигнување со прилагодлива висина од 30 до 65 инчи.Можете да ја прилагодите висината што ви треба. Лесно се склопува:Овој рачен држач за диспензерот е многу лесен за склопување без алат. Погоден за јавни места:Пренослив држач за тешки товари погоден за области со голем сообраќај,како што се лоби,ресторани,училишта,универзитети,медицински канцеларии,болници,аеродром,супермаркет е од суштинско значење за бизнис ре-отворени. Засилена основа:Прилагодлив независен телескопски држач за подигнување на дозерот за дезинфекција на раце без допир,'рѓа-доказ,анти-корозија,и издржливи.Тежината-тип диск база е стабилна и лесна за движење.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Температурен скенер, треба да знаете за највисок квалитет на Температурен скенер производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5G000008-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings