Тркалачки штанд за компјутер

LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD. е прва класа техничка компанија, специјализирана за обезбедување Тркалачки штанд за компјутер, база во Taiwan. Се фокусираме на истражување и развој на производи, како и производство и продажба на нив со висок квалитет.
Главно ние професионално производство со врвен квалитет

Тркалачки штанд за компјутер

, Дека посветени да обезбедат најдобрите производи и служи за да ви по најповолна цена. Имаме испорачува нашите производи на многу клиенти со добра репутација за неколку години. Па ние сигурно може да се каже дека квалитетот и цената на нашите производи ќе ви помогнат и вашите клиенти задоволи.
 • Тркалачки штанд за компјутер - 5J010004-B00
Тркалачки штанд за компјутер - 5J010004-B00 Тркалачки штанд за компјутер - 5J010004-B00
Тркалачки штанд за компјутер
модел - 5J010004-B00
 1. Оваа компјутерска работна станица со заштитна бариера помага медицинските сестри и пациентите да бидат заштитени од вируси и честички во воздухот во здравствените установи.
 2. Лесно е да ги заштитите медицинските работници и клиничките работници и да ја обезбедите безбедноста на вашиот болнички персонал со оваа количка за уред прилагодлива висина со акрилен штитник за кивање.
 3. Компјутерската работна станица со заштитна бариера има дизајн на меѓуоскино растојание за заклучување,им овозможува на медицинските сестри да го постават точно онаму каде што им е потребно во нивната здравствена установа.
 4. Прилагодливиот држач за висина овозможува мониторот да биде совршено поставен по ваша желба додека седите или стоите.Така што акрилниот штитник за кивање лежи на вистинското место за да ги заштити медицинските сестри и медицинските работници од честички во воздухот.
 5. основна рамка од метална конструкција со висока јачина,висока носивост и силна стабилност.
 6. Користете ја оваа компјутерска работна станица со заштитна бариера за да помогнете во запирање на ширењето на коронавирусот додека во исто време ја користите за ефикасно работење во канцеларијата.
 7. Двојниот монитор со целосно движење го монтира тој навалување,вртливата,ротирајте и приспособете хоризонтално за приспособено поставување.
 8. Одговара на монитори од 13 до 32 инчи со VESA 50x50mm,75x75mm или VESA 100x100mm до тежина 10kgs.
 9. Димензија на долната полица:L571 x W276.5 мм. (Ремени за ремени за прицврстување)и може да се монтира со тежина до 20 кг(44 фунти).
 10. Со платформа за држач за VC камера.
 11. Капацитет на тежина на фиоката на камерата:5 кг(11.02 фунти)
 12. Се одликува со голема полица од МДФ и фиока за тастатура за прилагодување на висината(работа седејќи или стоејќи)за удобност при гледање.
 13. Моделот е со тркала што се заклучуваат од 4 парчиња и овозможува лесно движење.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
5J010004-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Стоечка маса Прилагодлива-Прилагодлива висина за стоење биро или држач за монитор од 950 до 1950 година-мм Х. Биро за стоење со прилагодлива висина што помага да се промовира подобро држење на телото,намалена болка во грбот и вратот,потенка линија на половината и зголемена продуктивност. Мобилно биро за лаптоп-Висински мобилно стоечко биро со фиока за тастатура и глушец. Компјутерска работна станица-Прилагодлив конвертор на стоечка работна станица за компјутерска работна станица, лесна за инсталирање,и ова стоечко биро ќе го промени режимот на седечка канцеларија,не само за ефективно,но за долгорочно здравје.Идеален за употреба како држач-до преносно канцелариско биро за компјутер и може да се користи и како звучник’подиумот. Економичен и практичен-Кога го имате ова биро за стоење,повеќе нема потреба да го менувате канцелариското биро. Оптимален дизајн-Елегантниот целокупен дизајн,прецизното производство и целосната контрола на квалитетот создаваат најудобна и елегантна средина за луѓето.Сега најважно е што ја задоволува високата едноставност,уживање и смелост на животот. Двојниот монитор со целосно движење го монтира тој навалување,вртливата,ротирајте и приспособете хоризонтално за приспособено поставување. Прилагодливиот држач за висина овозможува мониторот да биде совршено поставен по ваша желба додека седите или стоите.Така што акрилниот штитник за кивање лежи на вистинското место за да ги заштити медицинските сестри и медицинските работници од честички во воздухот. Одговара на монитори од 13 до 32 инчи со VESA 50x50,75x75mm или VESA 100x100mm до тежина 10kgs. Димензија на долната полица:L571 x W276.5 мм. (Ремени за ремени за прицврстување)и може да се монтира со тежина до 20 кг(44 фунти). Со платформа за држач за VC камера. Капацитет на тежина на фиоката на камерата:5 кг(11.02 фунти) Моделот е со тркала што се заклучуваат од 4 парчиња и овозможува лесно движење.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тркалачки штанд за компјутер, треба да знаете за највисок квалитет на Тркалачки штанд за компјутер производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J010008-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Дизајниран и изработен со модерно прецизно инженерство,оваа компјутерска количка е изградена за да испорача компјутерска извонредност која одговара на непосредните барања и на здравствените и на индустриските професионалци. Овој мобилен апарат е добро прилагоден и во други канцелариски средини и индустриски апликации каде што има потреба од мобилен пристап до податоци Прилагодливиот држач за висина овозможува мониторот да биде совршено поставен по ваша желба додека седите или стоите.Така што акрилниот штитник за кивање лежи на вистинското место за да ги заштити медицинските сестри и медицинските работници од честички во воздухот. Разновиден и ергономски,оваа мобилна количка за медицински компјутер доаѓа со двојна вертикална рамна површина-држачи за монитор на екранот,Држач на процесорот,држач за печатење и држач за камера. основна рамка од метална конструкција со висока јачина,висока носивост и силна стабилност.И може да се монтира со тежина до 20 кг(44 фунти). Изработена од основна рамка од метална конструкција со висока јачина,висока носивост и силна стабилност,оваа мобилна работна станица нуди издржлива поддршка за вашиот монитор,печатач,и друга електроника додека 4-те тркалца се заклучуваат за стабилност. Одговара на монитори од 13 до 32 инчи со VESA50x50mm,75x75mm или VESA 100x100mm со тежина од 8 кг за секој екран. Двојниот монитор со целосно движење го монтира тој навалување,вртливата,ротирајте и приспособете хоризонтално за приспособено поставување. Прилагодливиот држач за висина овозможува мониторот да биде совршено поставен по ваша желба додека седите или стоите.Така што акрилниот штитник за кивање лежи на вистинското место за да ги заштити медицинските сестри и медицинските работници од честички во воздухот.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тркалачки штанд за компјутер, треба да знаете за највисок квалитет на Тркалачки штанд за компјутер производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J020004-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Високо-перформанси мобилен компјутер пол количка со двојна-монитор монтирање,монтирана фиока за тастатура и држач за камера. Дизајниран и изработен со модерно прецизно инженерство,овие медицински компјутерски колички со столбови се изградени за да испорачаат медицински мобилни колички за компјутерска извонредност што одговара на непосредните барања на здравствените и индустриските професионалци. Овој мобилен апарат за прилагодување на висината е добро прилагоден и во други канцелариски средини и индустриски апликации каде што има потреба од пристап до податоци од мобилна работна станица Прилагодливиот држач за висина овозможува мониторот да биде совршено поставен по ваша желба додека седите или стоите.Така што акрилниот штитник за кивање лежи на вистинското место за да ги заштити медицинските сестри и медицинските работници од честички во воздухот. основна рамка од метална конструкција со висока јачина,висока носивост и силна стабилност.И може да се монтира со тежина до 20 кг(44 фунти). Користете ја оваа компјутерска работна станица со заштитна бариера за да помогнете во запирање на ширењето на коронавирусот додека во исто време ја користите за ефикасно работење во канцеларијата. Одговара на монитори од 13 до 32 инчи со VESA50x50mm,75x75mm или VESA 100x100mm до тежина од 6kgs за секој екран. Двојниот монитор со целосно движење го монтира тој навалување,вртливата,ротирајте и приспособете хоризонтално за приспособено поставување. Моделот е со тркала кои се заклучуваат од 4 парчиња и овозможува лесно движење. Количката за видео конференции е мобилно решение за секој состанок со видео конференција.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тркалачки штанд за компјутер, треба да знаете за највисок квалитет на Тркалачки штанд за компјутер производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J020016-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings