ТВ количка на тркала

LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD. што е најголем производител и извозник кои специјализираат во ТВ количка на тркала in Taiwan. Нашата компанија во сопственост на напредни техники, занает и опрема со совршена методи на испитување. Квалитетот е сигурен. Повеќе стилови, ве молиме да контактирајте не токму сега!
Го поздравуваме нови и стари клиенти дома и во странство во посета на нашата компанија. Ајде да се развие постојано развиваат нови

ТВ количка на тркала

производи и оди напред заедно. Во потрага напред на нашата совршена соработка и resplendent достигнување во иднина.
  • ТВ количка на тркала - 5E010002-B01
ТВ количка на тркала - 5E010002-B01 ТВ количка на тркала - 5E010002-B01
ТВ количка на тркала
модел - 5E010002-B01
  1. Овој универзален подно држач е компатибилна основа со многу производи кои се наоѓаат на оваа веб-локација.Основата може да се поврзе со телевизори,рамки за постер,куќишта за iPad&дигитални рамки за слики.
  2. Уредот е компатибилен со VESA:50ммх50мм&засилувач;75мм х 75мм&засилувач;100мм х 100мм.Се препорачува за до 27”рамен монитор за тежина до 17.5 фунти.
  3. Држачот на подот има држач што се фиксира и ротира така што секој од компатибилните производи може да се гледа во портрет или пејзажна ориентација со можност за прилагодување на висината до 1100 mm.
  4. Дополнителна опција за деловите на тркалата,основата на држачот на мониторот има четири тркала за заклучување за да се олесни транспортот на вашиот дисплеј.Тркалата за заклучување ви овозможуваат да го одржувате стабилно држачот на вашиот монитор откако ќе го поставите на место.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
5E010002-B01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Тркалачката ТВ количка со полица одговара на најпопуларните телевизори на пазарот од 32 до 65 инчи,Универзалните стандарди VESA одговараат на 200x100mm до 600x400mm. ВИСОКО ПРИЛАГОДУВАЊЕ.Држачите за монтирање одговараат на повеќето телевизиски панели од 32 до 65 инчи и прилагодлива количка за количка со прилагодување на висината од 25.5 до 70 инчи. Доаѓа со прилагодлив звук-видео полица и видео фиока за интерактивни видео конференции,идеален избор за канцеларии,домови,училишта,трговски центри и многу повеќе. Висина Прилагодлива полица за држење А/V опрема како монитор за игри,таблети,кабелска кутија,лаптопи итн.,Димензија на полицата:Длабочина 350 мм Ширина 600 мм,Четири тркалца со сопирање за лесно преуредување,Тркачите обезбедуваат непречена подвижност и на дрвените подови и на тепихот. Секој 3-инчното тркало има механизам за заклучување што го ослободувате со стапнување на лост.Ова осигурува дека држачот останува стабилен штом телевизорот е онаму каде што сакате. Држете го телевизорот тежок до 220 фунти(100 кг)Максимална ширина на основата 33.5” (850 мм),Максимална длабочина на основата 228.9” (736 мм) Оваа слободна држач за ТВ може да обезбеди различни искуства за гледање,клиентот може да ја избере најдобрата висина што ја сака. Генијални производи и неговата конструкција на пакети за да заштедите многу простор и трошоци за испорака. Флексибилно гледање-портрет или пејзаж:можете лесно да го прилагодите ова тркалање Можете исто така да го ротирате екранот за гледање во режими на портрет или пејзаж.Мобилниот држач за ТВ има две полици,еден монтиран над екранот,кои можат да држат проектори,веб камери и лаптопи,и долна полица што може да држи аудио/видео уреди.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто ТВ количка на тркала, треба да знаете за највисок квалитет на ТВ количка на тркала производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J010012-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Држач за монитор,познат и како плазма телевизиски дисплеј и држач за LCD телевизор,има прилагодлив држач за да го олесни гледањето. Овој држач може да се постави каде било на столбот,ви дава многу опции за гледање. Држачот за монитор има држач компатибилен со VESA што ќе одговара на 13” -27”LCD или плазма телевизор со тежина помала од 22 фунти. Прилагодлива висина до 1100 mm и екран 360 степени.,држачот за монитор е совршен за различни намени,вклучувајќи деловни состаноци,училишни едукативни видеа,па дури и видеоконференција. Носачот VESA е стандардизиран заедно со производителите за да одговара на повеќето телевизори и вклучуваме завртки од 4 парчиња што одговараат на повеќето телевизори. Мониторот може да се ротира оваа заграда за да се смени од портрет во пејзаж без ништо да се одврти. Дополнителна опција за деловите на тркалата,основата на држачот на мониторот има четири тркала за заклучување за да се олесни транспортот на вашиот дисплеј.Тркалата за заклучување ви овозможуваат да го одржувате стабилно држачот на вашиот монитор откако ќе го поставите на место.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто ТВ количка на тркала, треба да знаете за највисок квалитет на ТВ количка на тркала производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5E010007-B01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
LCD екран/LED монитор/Држач на подот за телевизор со прилагодлив држач за држач за таблет.Се препорачува за до 27”рамен монитор за тежина до 17.5 фунти. Основата може да се поврзе со телевизори,рамки за постер,куќишта за iPad&дигитални рамки за слики. Држачот може да се користи како слободна држач или да се завртка на подот како фиксен држач. Ротирачкиот држач за подот има држач што се навалува и се врти, така што секој од компатибилните производи може да се гледа во портрет или пејзажна ориентација,Прилагодливите карактеристики вклучуваат телескопска висина прилагодлива до 1100 mm и навалување на екранот од-5 до 90 степени. Овој самостоен подно држач е доволно издржлив и безбеден за малопродажни апликации,настани,и повеќе. Со прилагодување на висината,навалување,и опции за ротација,овој киоск за монтирање има широк спектар на функционалности за гледање за да одговара на вашиот простор и потреби. Пондерираната челична основа на дното на телескопскиот самостоен држач за под го одржува исправено,додека сеуште одржува мал отпечаток. Секој држач за знаци доаѓа со пондерирана основа која осигурува дека единицата останува да стои кога е во употреба. дополнително,единицата е компатибилна со VESA:50x50 mm&засилувач;75мм х 75мм&засилувач;100мм х 100мм. Овој држач за монитор со држач за навалување е идеално наменет за комерцијални поставки,како на пример во продавници и ресторани,да комуницираат за претстојните настани,специјални и ставки од менито. Овој држач за LCD телевизор,познат и како држач за LCD и држач за екран,е направен од алуминиум отпорен на 'рѓа.Одлично за области со голем сообраќај,овој алуминиум има сатенска сребрена завршница за убаво да се координира со различни декори. AV полицата е совршена за држење медиуми како лаптопи,ДВД,и видео плеери. Дополнителна опција за деловите на тркалата,основата на држачот на мониторот има четири тркала за заклучување за да се олесни транспортот на вашиот дисплеј.Тркалата за заклучување ви овозможуваат да го одржувате стабилно држачот на вашиот монитор откако ќе го поставите на место.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто ТВ количка на тркала, треба да знаете за највисок квалитет на ТВ количка на тркала производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5E010005-B01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings