Тешка тркалачка ТВ количка

Како еден од производители, добавувачи и извозници на Тешка тркалачка ТВ количка, Фабрика се наоѓа во Taiwan. нашата мисија е да се пионери на хај-тек индустрија со доставување долгорочна вредност на клиентите, вработените и партнерите преку продолжи иновации и квалитет во сите аспекти на нашиот бизнис. Ние продолжува да иновираат, да се изгради и да ги донесе на пазарот врвните. ве молиме контактирајте не токму сега!
нашите

Тешка тркалачка ТВ количка

се широко прифатени од страна на клиентите од целиот свет. Гаранција за нашите клиенти најдобро ниво на услуга нуди можност, точност и квалитет донесе многу пофалби од нашите клиенти и да победи на меѓународните пазари.
 • Тешка тркалачка ТВ количка - 5J020020-B00
Тешка тркалачка ТВ количка - 5J020020-B00 Тешка тркалачка ТВ количка - 5J020020-B00
Тешка тркалачка ТВ количка
модел - 5J020020-B00
 1. Овој држач за LCD со двоен монитор со тркалца е пренослив што е идеален за употреба на саеми
 2. Овој држач за ТВ на подот има црна завршница за да одговара на многу околини.Овој држач за телевизор со повеќекратна монтажа,Двоен монитор LCD држач што држи 2 екрани до 65” ”во големина обезбедува многу простор за дигитална сигнализација.
 3. Овие држачи за плазма со повеќекратна монтажа се идеални за прикажување дигитални презентации за да го привлечат вниманието на клиентите.Овој LCD држач со двоен монитор кој прикажува рамни панели една над друга е привлечен приказ.
 4. 4-те тркала за заклучување обезбедуваат лесно маневрирање и стабилност додека се користи држачот за телевизорот.
 5. Овој LCD држач со двоен монитор обезбедува многу недвижен имот за материјали за дигитален маркетинг.Овој дисплеј има две држачи еден врз друг за да заштеди простор и да им овозможи на корисниците да прикажат повеќе презентации одеднаш.
 6. Овој држач за LCD со двоен монитор бара склопување и доаѓа со лесни за следење инструкции.Овој држач за подот со црна завршна обработка е одличен за области со голем сообраќај бидејќи е издржлив.
 7. Експонатите на трговската изложба може да имаат голема корист од овој LCD штанд со двоен монитор со многу одлични карактеристики.
 8. Овој LCD држач со двоен монитор на подот,познат и како плазма монтажа,има елегантен и модерен дизајн.Лесниот за користење држач е VESA компатибилен од 200mm x 100mm до 600mm x 400mm.VESA компатибилен, така што речиси секој рамен екран ќе одговара.
 9. Секоја заграда се ротира,овозможувајќи традиционално гледање пејзаж или портрет за повеќе опции за приказ.
 10. Заградите може да се монтираат каде што е потребно покрај столбовите за да можат корисниците да постават на идеална висина на гледање.
 11. Алуминиумскиот и челичен држач за ТВ може да држи монитори со големина од 32 до 65 инчи и има максимална комбинирана тежина од 220 фунти..Исто така вклучени во поставувањето се четири тркалца,што го олеснува поместувањето на единицата низ подот за оние важни конференциски сесии.
 12. Со оваа мобилна количка се вклучени и AV полица и фиока за камера,кои и двете се прилагодливи,да се одржуваат разни аудиовизуелни технологии како што се ДВД-плеери и веб-камери организирани и лесно достапни.
 13. AV полицата е совршена за држење мала AV опрема и материјали за презентација и може да се монтира на кој било столб..
 14. Целосно прилагодлив-екраните може да се прилагодат до 180cm подот за да се постигне удобна висина,а држачите за монтирање се навалуваат од 10̊за оптимални агли на гледање..Држачот за монтирање може да се навалува нагоре и надолу за да се обезбеди оптички агол на гледање во секое време.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
5J020020-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Одговара на 32” ”До 100” ”телевизија’с-Одговара на повеќето гигантски екрани на пазарот од 60 години”до 100” ”во големина,тежина до 330 фунти,и со отвори за монтирање VESA 200x100mm до 1000x800mm.VESA-компатибилен држач е прилагодлив за да се приспособат различни-екрани со големина и шаблони за монтирање VESA вклучувајќи 70” ”широки екрани. Супер сила-Изграден од високо-одделение челик и алуминиум,овој производ е дизајниран со поддршка за два столба што носи тежина до 330 фунти.Оваа тешка ТВ количка е неверојатно лесна за маневрирање низ просторијата и затоа е совршена за употреба во училница или канцеларија.Разновидниот штанд за конференции има цврста конструкција од челик и алуминиум за да издржи тешка употреба. Лесно монтирање-Отстранливите држачи за монтирање VESA создаваат полесен процес на монтирање на екранот.Едноставно прикачете ги држачите на задниот дел од рамен екран и потоа повлечете ги назад на хоризонталната лента за монтирање. Целосно прилагодлив-екраните може да се прилагодат до 70”подот за да се постигне удобна висина,а држачите за монтирање се навалуваат од 10̊за оптимални агли на гледање..Држачот за монтирање може да се навалува нагоре и надолу за да се обезбеди оптички агол на гледање во секое време. Четири тркала од тркала-Издржлив 3-инчните тркала обезбедуваат одлична подвижност, така што преместувањето на количката од локација до локација бара минимален напор.Сите четири тркала се заклучуваат за максимална стабилност кога количката е неподвижна,ви овозможува лесно да го движите мониторот или телевизорот низ вашиот дом или канцеларија. Висината на држачот за мобилна ТВ количка може да се прилагоди до 70’’за оптимална висина на гледање,компонента метална послужавник полица висина прилагодлива,може да држи кабелска кутија,лаптопи,двд плеери,стриминг уреди,и друга опрема. Исто така, со секој купен уред е вклучен опционален држач за камера и AV полица.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тешка тркалачка ТВ количка, треба да знаете за највисок квалитет на Тешка тркалачка ТВ количка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
5J010017-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овој црн LCD држач за телевизор го држи секој монитор со рамен екран помеѓу 32” ”и 100” ”и тежина до 330 фунти. VESA-компатибилен држач за монтирање вклучува опционални проширувачи за да се вклопат во поголеми-екрани со големина.За вертикално-монтирани телевизори,едноставно отстранете ги продолжувачите така што заградите не се видливи зад екранот.Количката има максимална способност VESA стандард од 1000x800 за заеднички плазма екран. неговиот црн LCD држач за телевизор е прилагодлив во висина на кој може да се постави мониторот. Со оваа мобилна количка се вклучени и AV полица и фиока за камера,кои и двете се прилагодливи,да се одржуваат разни аудиовизуелни технологии како што се ДВД-плеери и веб-камери организирани и лесно достапни. AV полицата е совршена за држење мала AV опрема и материјали за презентација и може да се монтира на кој било столб.. Тркалата го олеснуваат репозиционирањето на тела во просторијата. Дизајнот на телевизиската количка прилагодлива во висина му овозможува на држачот совршено да постави LED панел на 180 см од земјата. Целосно прилагодлив-екраните може да се прилагодат до 180cm подот за да се постигне удобна висина,а држачите за монтирање се навалуваат од 10̊за оптимални агли на гледање..Држачот за монтирање може да се навалува нагоре и надолу за да се обезбеди оптички агол на гледање во секое време. Количката со рамен панел е прилагодлив комерцијален ТВ-држач за корпоративни канцеларии или други јавни простори.Оваа ТВ количка има и VESA-компатибилен држач што ги сместува повеќето рамни екрани. Плазма држачот има четири тркала за заклучување кои помагаат со единицата’преносливост и стабилност.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тешка тркалачка ТВ количка, треба да знаете за највисок квалитет на Тешка тркалачка ТВ количка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
5J010020-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овој самостоен двоен држач за ТВ поддржува два рамни панели од 32” ”до 70” ”до комбинирана тежина од 110 фунти,што го прави одлична опција за дигитални знаци и рекламни екрани. Секоја заграда се ротира,овозможувајќи традиционално гледање пејзаж или портрет за повеќе опции за приказ. Оваа тешка-дежурен двоен држач за ТВ за комерцијална употреба има стационарен,пондерирана челична основа која може да се завртка на подот за дополнителна сигурност,ако е потребно. Поддржани се рамни екрани од повеќето производители,бидејќи и двете загради поддржуваат модели VESA од 200x100 до 600x400mm. Користете го овој самостоен двоен држач за ТВ со прилагодливи држачи во вашата канцелариска рецепција,во конференциска сала,или да го привлече вниманието на саемите. 4-те тркала за заклучување обезбедуваат лесно маневрирање и стабилност додека се користи држачот за телевизорот. Овој LCD држач со двоен монитор обезбедува многу недвижен имот за материјали за дигитален маркетинг.Овој дисплеј има две држачи еден врз друг за да заштеди простор и да им овозможи на корисниците да прикажат повеќе презентации одеднаш. Овој држач за LCD со двоен монитор бара склопување и доаѓа со лесни за следење инструкции.Овој држач за подот со црна завршна обработка е одличен за области со голем сообраќај бидејќи е издржлив. Заградите може да се монтираат каде што е потребно покрај столбовите за да можат корисниците да постават на идеална висина на гледање. Алуминиумскиот и челичен држач за ТВ може да држи монитори со големина од 32 до 65 инчи и има максимална комбинирана тежина од 220 фунти..Исто така вклучени во поставувањето се четири тркалца,што го олеснува поместувањето на единицата низ подот за оние важни конференциски сесии. Исто така, со секој купен уред е вклучен опционален држач за камера и AV полица. Целосно прилагодлив-екраните може да се прилагодат до 180cm подот за да се постигне удобна висина,а држачите за монтирање се навалуваат од 10̊за оптимални агли на гледање..Држачот за монтирање може да се навалува нагоре и надолу за да се обезбеди оптички агол на гледање во секое време.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тешка тркалачка ТВ количка, треба да знаете за највисок квалитет на Тешка тркалачка ТВ количка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
5J020017-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings