Стенд ап компјутерска количка

Taiwan производителот, снабдувачот, LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD. беше добро познат компанијата да обезбеди Стенд ап компјутерска количка производи. Ние него го правиме и го прават строга контрола на квалитетот во нашата фабрика. Сите наши производи се во согласност и тестирани 100% пред породувањето. Нашите производи не се само прави маркетинг во светот, но, исто така, поставување на квалитет и trustable бренд. Ние секогаш имајте на иновации, одличен квалитет, со разумна цена и навремена испорака на ум за да се исполнат потребите на клиентите. Ние исто така нудиме многу видови на производи, добредојде на нашата веб-страница за да добиете повеќе информации! Ние сакаме да имаме долгорочни деловни односи со вас во блиска иднина.
Нашата компанија е специјализирана за снабдување на најдобрите производи Стенд ап компјутерска количка. Тајната на успехот на меѓународната арена. Сите наши колеги прават деловни активности со клиенти. Ние не им ветуваме лесно на клиентите. Откако ќе ветиме, мора да исчезнеме сите, без оглед на трошоците. Клиент сме ние. Затоа, ние им даваме приоритет на потребите на нашите клиенти и се стремиме да воспоставиме далекусежни партнерства со клиенти и да станеме долгорочен важен партнер на кој клиентите му веруваат и се потпираат за успех. Ве уверуваме дека нашата компанија е способна да ги обезбеди најдобрите производи и услуги по продажбата.
  • Стенд ап компјутерска количка - 5J020002-B00
Стенд ап компјутерска количка - 5J020002-B00 Стенд ап компјутерска количка - 5J020002-B00
Стенд ап компјутерска количка
модел - 5J020002-B00
  1. Дизајниран и изработен со модерно прецизно инженерство,овие медицински компјутерски колички со столбови се изградени за да испорачаат медицински мобилни колички за компјутерска извонредност што одговара на непосредните барања на здравствените и индустриските професионалци.
  2. Двојниот монитор со целосно движење го монтира тој навалување,вртливата,ротирајте и приспособете хоризонтално за приспособено поставување.
  3. Одговара на монитори од 13 до 32 инчи со VESA 50x50 mm или 75x75 mm и 100x100 mm до тежина од 8 kg за секој екран.
  4. Оваа компјутерска количка се удвојува како прилагодливо седење-стојалиште со компактен,мобилен отпечаток кој лесно се движи низ канцеларијата благодарение на двојната-тркалца тркала.Персонализирајте го вашето вклопување со дотерување на точките за прилагодување додека работите&мдаш;не се потребни алатки.
  5. Дополнителна основна тежина за стабилност.Вклучува неколку компоненти;надземен држач за камера,Држач за печатење и држач за процесорот(Ремени за ремени за прицврстување)и може да се монтира со тежина до 20 кг(44 фунти).Седи на четири тркалца за супериорна стабилност и маневрирање.
  6. Проширена полица за монтирање на камерата за оптимално позиционирање на врвот на количката.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
5J020002-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Мобилен систем за скенирање за откривање треска.Оваа агилна количка е направена за да се смести или Indra Red Camera или Термичка камера за откривање треска. За КОВИД-19 превентивни мерки овие колички ќе станат главен производ за секое деловно место со пешачки сообраќај,транспортни центри,начини на влез во болниците и образовните установи. Изграден со сечење-работ ергономски и функционални карактеристики,овој столб-монтирана количка за скенирање на компјутер вклучува неколку компоненти;надземен држач за камера,Држач за печатење и држач за процесорот(Ремени за ремени за прицврстување)и може да се монтира со тежина до 20 кг(44 фунти).Седи на четири тркалца за супериорна стабилност и маневрирање. Најдобар удобен ергономски дизајн:Работна удобност што го намалува стресот. Одржува добро здравје:Ги елиминира повторливите повреди на напрегање(RSIs),болки во мускулите,телесни непријатности,замор на очите,и замор.Ја зголемува продуктивноста и здравата циркулација на крвта. Лесно-до-Користете:Лесен за ракување без потреба од часови за обука на корисниците.Многу лесно се конфигурира за да се приспособат на индивидуалните кориснички параметри. Двојниот монитор со целосно движење го монтира тој навалување,вртливата,ротирајте и приспособете хоризонтално за приспособено поставување. Одговара на монитори од 13 до 32 инчи со VESA 50x50 mm или 75x75 mm и 100x100 mm до тежина од 10 kg за секој екран. Пристап до пристаништа за податоци и приклучоци за напојување:Ја зголемува продуктивноста и ефикасноста преку лесен пристап до портите за податоци и штекерите за напојување. Премиум ламинирана површина и рабови:Ламинирани површини,мазни рабови,а аглите го отстрануваат ризикот од повреди;исто така го одржува изгледот на опремата чист.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Стенд ап компјутерска количка, треба да знаете за највисок квалитет на Стенд ап компјутерска количка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J010002-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Оваа компјутерска количка со столб доаѓа со VESA-усогласена рака,држач за камера прилагодлив во висина,комунален оддел,држач за предавател и полица за лаптоп со фиока Дизајниран и изработен со модерно прецизно инженерство,оваа количка за медицински компјутерски столб е изградена за да испорача медицински центар за пресметување што одговара на непосредните барања на здравствените и индустриските професионалци. Овој мобилен апарат е добро прилагоден и во други канцелариски средини и индустриски апликации каде што има потреба од мобилен пристап до податоци. Двојниот монитор со целосно движење го монтира тој навалување,вртливата,ротирајте и приспособете хоризонтално за приспособено поставување. Одговара на монитори од 13 до 32 инчи со VESA 50x50 mm или 75x75 mm и 100x100 mm до тежина од 10 kg за секој екран. Мобилен систем за скенирање за откривање треска.Оваа агилна количка е направена за да се смести или Indra Red Camera или Термичка камера за откривање треска. Обезбедете ергономска тастатура со фиока за глувче.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Стенд ап компјутерска количка, треба да знаете за највисок квалитет на Стенд ап компјутерска количка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J010006-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Оваа висина-прилагодлива количка за компјутер поддржува вашите компјутерски потреби да се мобилизираат(како во образованието、Дом и магацин…итн)како работен простор. Се одликува со голема полица од МДФ и фиока за тастатура за прилагодување на висината(работа седејќи или стоејќи)за удобност при гледање. Компатибилност на екранот:VESA 50/75/100 мм Лесно монтира два екрани еден до друг. Инсталирајте двоен LCD крак за да го имате мониторот во подобра положба за гледање. Монтирањето на вашиот монитор може да се навалува,се врти и ротира. Димензија на долната полица:L571 x W276.5 мм. (Ремени за ремени за прицврстување)и може да се монтира со тежина до 20 кг(44 фунти). Висината може да се прилагоди од 950 до 1915 mm во висина. Моделот е со тркала што се заклучуваат од 4 парчиња и овозможува лесно движење. Количката за видео конференции е мобилно решение за секој состанок со видео конференција. Со платформа за држач за VC камера. Капацитет на тежина на фиоката на камерата:5 кг(11.02 фунти) Фиока за тастатура и капацитет за тежина:5 кг(11.02 фунти).
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Стенд ап компјутерска количка, треба да знаете за највисок квалитет на Стенд ап компјутерска количка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J020014-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings