Кошничка за видео конференции

LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD. е посветен на создавање на најдобрите производи за клиентите во целиот свет. Ние производство, снабдување и извоз Кошничка за видео конференции Ние работиме тесно со нашите клиенти во широк спектар на индустрии и за различни апликации потреби. По многу години напори, компанијата добро развиени и направен голем напредок; Во меѓувреме, се соочува со конкуренција на пазарот, ние секогаш се држи до раководството упатство на човековите ориентирана, научни управување и одличен квалитет.
Ние сме insisit за истражување

Кошничка за видео конференции

кои ги исполнуваат специфични барања од клиенти. За повеќе информации, посетете ја нашата веб страница или да не контактирате слободно.
  • Кошничка за видео конференции - 5J020028-B00
Кошничка за видео конференции - 5J020028-B00 Кошничка за видео конференции - 5J020028-B00
Кошничка за видео конференции
модел - 5J020028-B00
  1. Одговара на 32”До 100”телевизија’с-Одговара на повеќето гигантски екрани на пазарот од 60 години”до 100”во големина,тежина до 220 фунти,и со отвори за монтирање VESA 200x100mm до 1000x800mm.VESA-компатибилен држач е прилагодлив за да се приспособат различни-екрани со големина и модели за монтирање VESA вклучувајќи 80”широки екрани.
  2. Супер сила-Изграден од високо-одделение челик и алуминиум,овој производ е дизајниран со поддршка за два столба што носи тежина до 330 фунти.Оваа тешка ТВ количка е неверојатно лесна за маневрирање низ просторијата и затоа е совршена за употреба во училница или канцеларија.Разновидниот штанд за конференции има цврста конструкција од челик и алуминиум за да издржи тешка употреба.
  3. Лесно монтирање-Отстранливите држачи за монтирање VESA создаваат полесен процес на монтирање на екранот.Едноставно прикачете ги држачите на задниот дел од рамен екран и потоа повлечете ги назад на хоризонталната лента за монтирање.
  4. Целосно прилагодлив-екраните може да се прилагодат до 70”подот за да се постигне удобна висина,а држачите за монтирање се навалуваат од 10̊за оптимални агли на гледање..Држачот за монтирање може да се навалува нагоре и надолу за да се обезбеди оптички агол на гледање во секое време.
  5. Четири тркала од тркала-Издржлив 3-инчните тркала обезбедуваат одлична подвижност, така што преместувањето на количката од локација до локација бара минимален напор.Сите четири тркала се заклучуваат за максимална стабилност кога количката е неподвижна,ви овозможува лесно да го движите мониторот или телевизорот низ вашиот дом или канцеларија.
  6. Висината на држачот за телевизиска количка Moible прилагодлива до 70’’за оптимална висина на гледање,Компонента метална послужавник полица висина прилагодлива,може да држи кабелска кутија,лаптопи,двд плеери,стриминг уреди,и друга опрема.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
5J020028-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Флексибилен модуларен споен:Компатибилен за режим на портрет и пејзаж. Овој држач за подни мултимонитори и мобилна количка што вклучува држачи за телевизор 3x2 обезбедува доволно простор за прикажување на екранот во портрет или пејзаж режим.Овие повеќекратни рамни екрани можат да држат телевизор или LED телевизор во портрет или пејзаж.Овој држач за ТВ,држач за подот за мултимонитори што има тркала за тркала лесно се тркала, а потоа се заклучува во канцеларија или рецепција или јавно место. Високо прилагодување:Задоволете го вашето различно барање Големина:За ТВ 13-27 инчи Материјал:Алуминиум+SPCC Капацитет на носивост:100 кг(секој екран 10 кг) Прилагодете опсег:1900mm Висина нагоре и надолу. Количка за телевизор изработена од цврст челик и алуминиумска рамка,монтирање Капацитет на товарење 100KG(220 фунти),вклучувајќи 4 парчиња тешки-должност 360̊мобилни тркалца,ви дозволувајте лесно да го движите мониторот или телевизорот низ вашиот дом или канцеларија и да ги заклучите тркалцата на сите 4 тркала за да ја направите количката стационарна или мобилна по желба.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кошничка за видео конференции, треба да знаете за највисок квалитет на Кошничка за видео конференции производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J030003-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овој држач за подни мултимонитори и мобилна количка што вклучува држачи за телевизор 3x2 обезбедува доволно простор за прикажување на екранот во портрет или пејзаж режим.Овие повеќекратни рамни екрани можат да држат телевизор или LED телевизор во портрет или пејзаж.Овој држач за ТВ,држач за подот за мултимонитори што има тркала за тркала лесно се тркала, а потоа се заклучува во канцеларија или рецепција или јавно место. Овие држачи за LCD екран може да се користат на саеми,конвенции,канцеларии,трговците на мало,и повеќе.Овој подно држач за мултимонитори има држачи за прилагодување на висината за идеална висина на гледање во зависност од презентацијата.Овој повеќекратен рамен дисплеј ги прикажува екраните еден врз друг за да го привлече вниманието од оние што минуваат покрај било каде што се користи.Овој подно држач за мултимонитори е идеален за области со голем сообраќај и е многу издржлив за долгогодишна употреба!Овие LCD држачи се стојат на подот и може да се движат од соба во соба со тркала со употреба на мобилни тркалца. КОМПАТИБИЛНОСТ-Поддржува шест екрани,двете 13”до 27”во големина со максимална тежина од 100 кг(220 фунти)и макс VESA шема 50x50 и 75x75 до 100x100mm.Држачот за монтирање може да се заврти за 30 степени за да се обезбеди оптички агол на гледање во секое време. Количка за телевизор изработена од цврст челик и алуминиумска рамка,монтирање Капацитет на товарење 100KG(220 фунти),вклучувајќи 4 парчиња тешки-должност 360̊мобилни тркалца,ќе ви овозможи лесно да го движите мониторот или телевизорот низ вашиот дом или канцеларија и да ги заклучите тркалцата на сите 4 тркала за да ја направите количката неподвижна или мобилна по желба.. Максималната висина на држачот за мобилна телевизиска количка е 1800 mm од центарот на ТВ до подот за оптимална висина на гледање,компонента метална послужавник полица висина прилагодлива,може да држи кабелска кутија,лаптопи,двд плеери,стриминг уреди,и друга опрема. Овој мобилен држач за ТВ монитор може да држи 6 екрани на спротивната страна,за повеќето 13-27 инчни LCD LED OLED Плазма рамен панел и заоблени телевизори,погоден за телевизиски брендови како Samsung LG Electronics Sony Sharp Panasonic Philips Vizomax Cello Bush Blaupunkt JVC Hitachi Hisense Goodmans Finlux Toshiba и така натаму.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кошничка за видео конференции, треба да знаете за највисок квалитет на Кошничка за видео конференции производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J060001-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Поддржете 9 монитори со функција за прилагодување на висината.Компатибилен е и за режим на портрет и пејзаж. Со секој екран приспособен посебно што ви нуди подобро чувство за приказ. Опис:9 Екрани држач за монитор Големина:За ТВ 13-27 инчи Материјал:Алуминиум+SPCC Капацитет на носивост:100 кг(секој екран 10 кг) Прилагодете опсег:1900mm Висина нагоре и надолу Ротирај(Секој екран):Завртено 360 степени и 30 степени лево и десно. Карактеристики:Поддржана е хоризонтална и вертикална инсталација. Плоча VESA:50/75/100 мм.
LONGSHUEI TECHNOLOGY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кошничка за видео конференции, треба да знаете за највисок квалитет на Кошничка за видео конференции производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5J090001-B00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings